Η αποστολή του προϊόντος γίνεται αποκλειστικά με προπληρωμή. Τα προϊόντα με αυτή τη σήμανση δε γίνονται δεκτά για επιστροφή.
Περιγραφή προϊόντος
Byo Premium Toric, τριμηνιαίος αστιγματικός μαλακός φακός επαφής σιλικόνης υδρογέλης. Κατασκευάζεται με την τεχνολογία Lathe Cut σε πολλές καμπυλότητες για τέλεια αποτελέσματα εφαρμογών, ενώ η ασφαιρική οπίσθια επιφάνεια, προσφέρει εξαιρετική όραση χωρίς παραμορφώσεις σε όλο το εύρος των βαθμών τους. Εξαιρετικά άνετος με υψηλή μετάβαση οξυγόνου για υγεία και σταθερή όραση σε πολύωρη χρήση.
Ένα φιαλίδιο περιέχει 1 τεμάχιο
Εγγραφή στο newsletter
Μάθετε πρώτοι τα νέα και τις προσφορές μας
Στο lenshop.gr χρησιμοποιούμε cookies
Στον ιστότοπό μας χρησιμοποιούμε cookies για να σας εξασφαλίσουμε μία κορυφαία και απροβλημάτιστη εμπειρία περιήγησης.
Κάνοντας κλικ στο κουμπί "ΑΠΟΔΟΧΗ ΟΛΩΝ", συναινείτε στη χρήση cookies για σκοπούς marketing και καταγραφής στατιστικών. Προσαρμόστε τις επιλογές σας για την χρήση των cookies, κάνοντας κλικ στο "ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ". Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να επεργαστείτε την επιλογή σας, πηγαίνοντας στο κάτω μέρος της σελίδας, στις "Ρυθμίσεις Cookies".