MANIA Rose is a boxxy and strong style that is both unisex and universally flattering. The reflective rose lenses are supported by sturdy sidearms, which are are decorated with a pink enamel detail, while the stainless steel top bar compliments and frames the face. Provides 100% UV protection.
Βρείτε εύκολα ανταλλακτικά για τα γυαλιά σας
Εγγραφή στο newsletter
Μάθετε πρώτοι τα νέα και τις προσφορές μας
Στο lenshop.gr χρησιμοποιούμε cookies
Στον ιστότοπό μας χρησιμοποιούμε cookies για να σας εξασφαλίσουμε μία κορυφαία και απροβλημάτιστη εμπειρία περιήγησης.
Κάνοντας κλικ στο κουμπί "ΑΠΟΔΟΧΗ ΟΛΩΝ", συναινείτε στη χρήση cookies για σκοπούς marketing και καταγραφής στατιστικών. Προσαρμόστε τις επιλογές σας για την χρήση των cookies, κάνοντας κλικ στο "ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ". Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να επεργαστείτε την επιλογή σας, πηγαίνοντας στο κάτω μέρος της σελίδας, στις "Ρυθμίσεις Cookies".