Η προσωπίδα είναι από εξαιρετικής ποιότητας πλαστικό και φοριέται εύκολα χάρη στον σκελετό γυαλιών που διαθέτει. Είναι ελαφριά, αντιθαμβωτική με ξεκάθαρη περιφερειακή όραση. Προστατεύει τέλεια από σταγονίδια και ρύπους και είναι επαναχρησιμοποιούμενη αφού καθαρίζεται πολύ εύκολα.
Φοριέται άνετα και με γυαλιά οράσεως.
Χαρακτηριστικά:
Προστατεύει ολόκληρο το πρόσωπο
Αντιθαμβωτική & ελαφριά
Διαυγής περιφερειακή όραση
Φοριέται με γυαλιά οράσεως
Προστατεύει από σταγονίδια και ρύπους
Επαναχρησιμοποιούμενη
Απολυμαίνεται & καθαρίζεται εύκολα
Εγγραφή στο newsletter
Μάθετε πρώτοι τα νέα και τις προσφορές μας
Στο lenshop.gr χρησιμοποιούμε cookies
Στον ιστότοπό μας χρησιμοποιούμε cookies για να σας εξασφαλίσουμε μία κορυφαία και απροβλημάτιστη εμπειρία περιήγησης.
Κάνοντας κλικ στο κουμπί "ΑΠΟΔΟΧΗ ΟΛΩΝ", συναινείτε στη χρήση cookies για σκοπούς marketing και καταγραφής στατιστικών. Προσαρμόστε τις επιλογές σας για την χρήση των cookies, κάνοντας κλικ στο "ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ". Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να επεργαστείτε την επιλογή σας, πηγαίνοντας στο κάτω μέρος της σελίδας, στις "Ρυθμίσεις Cookies".